Закарпаття серед лідерів у країні за показником збільшення динаміки запиту населення на встановлення гібридних сонячних електростанцій у приватних домогосподарствах, які дозволяють генерувати та накопичувати енергію.
Сьогодні в приватних домогосподарствах введені в експлуатацію та виробляють електроенергію із сонячного випромінювання понад 5 тисяч установок, і ця цифра зростає щодня.
Краяни визначили цей напрямок як реальну альтернативу енергозабезпечення в умовах атак росіян на критичну інфраструктуру та аварійних відключень.
Гібридні сонячні електростанції у приватних домогосподарствах дають можливість людям не відчувати відключень та бути енергонезалежними від обставин, спричинених війною.
Одночасно це енергетична децентралізація та енергетична безпека. Таку систему не зможуть знищити окупанти, що зміцнює нашу обороноздатність і посилює спроможність країни протидіяти атакам ворога.
Дякую усім, хто приймає вчасні та прагматичні рішення щодо переходу на альтернативні джерела енергетичної генерації й акумуляції.
Дякую підприємцям, які 24/7 працюють, щоб забезпечити закарпатців необхідним обладнанням.
Дякуємо Президенту Володимиру Зеленському та Уряду за пакет рішень щодо фінансової підтримки населення у межах енергетичної кризи.
Разом переможемо!
Слава Україні!
Героям слава!
