Новини

В Ужгороді відбувся традиційний міжнародний турнір з петанку Сакура-2024

У Боздоському парку Ужгорода відбувся традиційний міжнародний турнір з петанку «Сакура-2024». Участь в турнірі взяли понад 50 учасників з багатьох регіонів України, а також представники Франції, Словаччини та Німеччини.

Краще в Закарпатті від Шандора: ТОП-10 художників Закарпаття

Відомий закарпатський професор з окопу, майбутній посол України в Угорщині Федір Шандор продовжує свою чудову рубрику. Цього разу читаємо про кращих художників Закарпаття за версією професора.

У консульстві Угорщини в Берегові відкрили виставку художника Іштвана Брінкача

У стінах Консульства Угорщини в Берегові регулярно організовують виставки образотворчого мистецтва, на яких представлені роботи видатних закарпатських художників. Минулого тижня зокрема відкрилася експозиція робіт Іштвана Брінкача, художника, який народився в Ужгороді.

Папа Франциск призначив нового єпископа-ординарія для Мукачівської греко-католицької єпархії

У середу, 8 травня 2024 року Папа Франциск призначив нового єпископа-ординарія для Мукачівської греко-католицької єпархії. Ним став о. Теодор Мацапула, синкел у справах монашества МГКЄ.

Архітектурні, історичні та природні цінності Берегівщини

Унікальний двомовний (українська та угорська мови) довідник з описом історії міста Берегово та понад 40 сіл Берегівського району Закарпатської області, з акцентом на архітектурні цінності кожного населеного пункту.