Értékes könyvsorozattal gazdagodtak a magyarságintézmények
Az Ungvári Nemzeti Egyetem Rektori Hivatalának konferenciatermében csütörtökön került sor Borovszky Samu Magyarország vármegyéi és városai című monográfiasorozatának ünnepélyes átadására. A 26 kötetes különleges és igen értékes reprint kiadást Magyarország Kormányának megbízásából, a Külgazdasági és Külügyminisztérium közreműködésével a kárpátaljai magyar közösség szervezetei, oktatási intézményei, könyvtárai, egyházai kapják meg.
