Nagy Béla: „…küldetésünknek tekintjük a Kárpátalján élő… egyedülálló, idős emberek felkarolását”
Az orosz-ukrán háború kitörése óta még több idős ember maradt egyedül, az okát tudjuk: a fiatal és középkorúak külföldre kényszerültek, és hogy egyáltalán mikor lesz lehetőségük visszatérni szülőföldjükre, egyelőre kérdéses.
