На Берегівщині відбувся всеукраїнський молодіжний турнір з футболу

Футбольний клуб та громадська організація «Спарта Берегове» протягом 23 – 29 березня організували в Берегівський територіальній громаді національний молодіжний турнір з футболу. Учасники першого Кубка незламності прибули з різних куточків країни та змагалися у кількох вікових категоріях. По завершенню поєдинків 9-10-річних та 10-11-річних гравців 26 березня у селі Яноші на стадіоні ім. Юрія Барни відбулося урочисте нагородження переможців.

Спортивний захід відбувся за підтримки Берегівської міської територіальної громади, консульства Угорщини в Берегові та готелю-ресторану «Гелікон», котрий подбав про розміщення гостей турніру. Учасниками змагання стали команди із Закарпаття, а також із Луцька, Одеси, Хмельницького, Києва, Київської області та Харкова. Найчисельніша делегація – понад сотня вихованців Академії футболу ім. Алієва – приїхала з Бучі.

На церемонії нагородження першим дітей привітав Барна Фюлеп, дипломат консульства Угорщини в Берегові, яке підтримало проведення турніру 45 тисячами гривень. За його словами, коли організатори футбольного турніру звернулися за підтримкою до консульства, відомство без вагань відгукнулося, адже уряд Угорщини надає пріоритет проектам, які сприяють українським дітям, українському народу. Він зазначив, що Угорщина вже долучилася до кількох проєктів з відновлення в Україні. Зокрема, до будівництва дитячого садочка в Бучі та інших установ. Дипломат привітав усіх учасників Кубка Незламності та побажав подальших успіхів у спорті.

До присутніх звернувся і заступник голови Берегівської міської територіальної громади Іштван Вінце. Відтак відбулася церемонія нагородження команд-переможців.

У віковій групі 9 – 10 років перше місце посіла команда ФК «Новатор» з Хмельницького, другою стала «Бронька» із Закарпаття, третьою – «ВолинЬ» з м. Луцьк.

У віковій групі 10 – 11 років перемогла команда Академії футболу ім. Алієва з Бучі, друге місце посіла команда «Атлет» з Києва, третє – команда «Десна» з Броварського району Київської області.

В обох вікових групах спеціальними призами також відзначили найкращих гравців – воротарів, захисників, півзахисників, нападників.

Нагородження учасників турніру старших вікових груп відбулося 29 березня.