Шістдесят сім закарпатців отримали мовні сертифікати в Закарпатському угорському коледжу ім. Ф. Ракоці ІІ

Центр освіти дорослих Закарпатського угорського коледжу імені Ференца Ракоці ІІ з 7 жовтня 2023 року по 29 лютого 2024 року проводив 80-годинні курси англійської, німецької, української та угорської мов, урочисте вручення сертифікатів яких відбулося в залі Győr коледжу Ракоці.

– З 2003 року ми щороку оголошуємо різні мовні курси. З 21 серпня по 11 вересня 2023 року заявки подали 175 осіб. Зі студентами у восьми групах працювало семеро інструкторів, пояснила керівник центру освіти дорослих Наталія Вараді.

На початку березня відбулися як письмові, так і усні іспити, зі 175 студентів 67 отримали сертифікати, тобто успішно подолали перешкоди. 26 студентів з англійської мови, 22 з української, 15 з угорської та четверо з німецької склали іспит і отримали сертифікати від президента коледжу Ілдіко Орош та ректора Іштвана Черницького.

З 2016 року на базі коледжу працює пункт мовного тестування ECL, де можна скласти тести з англійської, німецької та угорської мов. На презентації троє людей отримали сертифікат про складання мовного іспиту В2.