У Берегові провели Фестиваль знань

29 жовтня Фаховий коледж Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ вперше провів Фестиваль знань. Мета заходу – надати молодим людям нові знання через ігрові та інтерактивні заняття і продемонструвати, як короткий цікавий зміст можна використовувати в освіті. Подія була водночас і експериментальною, адже подібні заходи планують провести в угорськомовних школах Закарпаття.

У рамках фестивалю студентам запропонували три маршрути, кожен зі спеціальними заняттями з природничих та гуманітарних предметів. У напрямку «До походу!» молодь мала змогу випробувати туристичне спорядження, на занятті з фізкультури були завдання з балансування та володіння м’ячем, а на уроці технологій експериментували зі створенням анімацій у швидкому курсі Canva. Командна гра під назвою «Пінгвіни на крижинах» була спрямована на спілкування та співпрацю. Заняття «Фінансова пригода» розвивало фінансову обізнаність учнів, а на уроці математики гралися з геометричними конструкціями та головоломками. На заняттях з української та англійської мов вікторини та ігрові завдання сприяли розвитку мовних навичок, а на уроці географії студенти розміщували на мапі різні об’єкти культурної спадщини.

У другій половині заходу була можливість обрати один із кількох напрямків діяльності. Під час вікторини учасники могли перевірити свої знання за допомогою логічних завдань. Переможці отримали солодкі призи, виготовлені студентами-кондитерами берегівського Центру професійного навчання ім. Еде Егана.

У рамках заняття «Грай з наукою» на студентів чекало кілька станцій, зокрема «Угорська квест-кімната», де вони вирішували лінгвістичні та історичні завдання, щоб «звільнити» Ференца Казінці. Заняття «Маленькі речі під лупою» пропонували дослідження під мікроскопом, а робототехнічне дозволило учасникам попрацювати з роботами LEGO Mindstorms. Крім того, на студентів чекали фізичні та хімічні досліди.

Різноманітні заходи Фестивалю знань забезпечили навчання на враженнях, заохочуючи учасників здобувати нові знання та розвивати свої навички у цікавій формі.