Угорська реформатська благодійна служба допомогла угорцям Закарпаття новими пожертвами

Угорська реформатська благодійна служба (MRSZ) з нагоди Великодня передала реформатським сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах на Закарпатті, продуктові набори тривалого зберігання та основні засоби гігієни, а також мобільні телефони для самотніх віруючих похилого віку.

Цього разу благодійна організація передала трьом закарпатським реформатським єпархіям 25 мобільних телефонів, які можуть бути легко освоєні людьми похилого віку, що полегшить їм підтримку зв’язку з близькими, які покинули батьківщину через війну або емігрували раніше з економічних причин.

MRSZ також підтримала нужденні сім’ї на Закарпатті, надавши їм продуктові набори тривалого зберігання. У 150 благодійних пакунків увійшли сухі макаронні вироби, рис, цукор, олія, борошно, консерви та основні засоби гігієни загальною вартістю понад 700 000 форинтів.

Виконавчий директор Мартон Югас розповів, що MRSZ підтримує діяльність 20 їдалень на Закарпатті, які протягом десяти місяців приготують близько 200 000 обідів для нужденних, в основному для людей похилого віку та дітей з малозабезпечених сімей. Він пояснив, що ідея полягає в тому, щоб продовжити програму, тому він хотів би, щоб компанії, громади та фірми взяли на баланс одну з 20 їдалень, навіть на тиждень або місяць, щоб забезпечити їхню роботу.