В Ужгороді відкрили виставку робіт закарпатського художника Миколи Шете

Виставку робіт закарпатського художника, директора галереї «Ужгород» Миколи Шете відкрили сьогодні в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді.

Перша персональна виставка митця відбулася, коли йому було лише 20 років, а зараз твори Миколи Шете зберігаються в приватних колекціях Австралії, США, Угорщини, Словаччини, Польщі та інших країн. Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаі, відкриваючи виставку, розповів про творчий шлях художника, який наслідує творчі принципи таких знаних митців, як Йосип Бокшай, Адальберт Ерделі, Володимир Микита, наголосив, що полотна Шете відзначаються любов’ю до пейзажів рідного краю та привітних мешканців Закарпаття.

Хоч картин представлено небагато, проте вони яскраво відображають, якою різноманітною є творчість митця, його художні емоції.

Як важливо зараз, коли Україна відстоює свою незалежність у протистоянні агресії, мати можливість відвідати виставку, яка величезна за це подяка нашим військовим, наголошували у своїх виступах перший заступник голови Закарпатської облради Андрій Шекета, голова Закарпатської організації Національної спілки художників України Борис Кузьма.

Від імені міського голови Ужгорода Богдана Андріїва найщиріші привітання Миколі Шете з відкриттям виставки в дипломатичному представництві передав заступник міського голови, в.о. міського голови Вадим Борець.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *