ДСУУ

Демократична спілка угорців України

Закарпатський угорський інститут піклується про 300 переселенців

5/5

Ілдико Орос дякує всім, хто допомагає.

Відразу ж після початку війни Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ почав надавати допомогу переселенцям із зони бойових дій.

Ряд приміщень інституту були обладнані для притулки для переселенців. З того часу за підтримки угорського уряду та ряду громадських та релігійних організацій інститут забезпечує харчування, побут та відпочинок 300 переселенців.

Президент Закарпатського угорського інститут Ілдико Орос щиро дякує за допомогу уряду Угорщини, а також всім організаціям, які долучилися до допомоги. “Це екуменічні служби милосердя, баптистські служби милосердя та інші благодійні організації, які допомогли облаштувати побут переселенцям, облаштувати дитячий куточок, привезли засоби гігієни та матраци”, каже Ілдико Орос.

Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера