В Ужгороді представили «живу спадщину»
В Ужгороді вже втретє відбулася культурно-мистецька акція «Жива спадщина». Захід проводиться з ініціативи Закарпатської облдержадміністрації Обласним організаційно-методичним центром культури на території Закарпатського музею архітектури та побуту за підтримки департаменту культури.
