Допомога триває

За останні тижні гуманітарний центр ГО «Демократична спілка угорців України» в Ужгороді виконав кілька доручень від підрозділів територіальної оборони Закарпаття, які ми передали нашому колезі професору Федіру Шандору. Наші вантажі, які призначені для східної та південної фронтовоі ділянки, складалися з продуктів тривалого використання, медичного обладнання, медикаментів та великої кількості таблеток для очищення води. За останні кілька днів ми доставили ще одну партію цих таблеток Херсонської області, де сталася гуманітарна катастрофа внаслідок вибуху дамби у Каховці. Завдяки вантажу військові зможуть кілька десяток тисяч літрів води зробити придатною для споживання.
Особливу подяку хочемо висловити нашому постійному закарпатському партнеру Благодійній організації «Комітет великої медицини в Закарпатті» () (директор Наталія Кабацій), яка виконувала всі наші прохання протягом минулого року.

Під час візиту до Угорського дому в Ужгороді Федір Шандор також оглянув виставку Аурелії Федор. Окрема подяка – офіс-менеджеру Андрашу Опаленіку, який справляється з будь-якою ситуацією та організовує збір і доставку вантажів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *