Голова Закарпатської ОВА передав подяки від уряду лідерам угорської громади

Шлях України до ЄС став відкритим завдяки великій роботі команди Президента Володимира Зеленського, наших захисників та всього українського народу.
Важливо, що неабияку роль у прийнятті історичного рішення про початок переговорів щодо вступу нашої країни до Євросоюзу відіграли національні спільноти Закарпаття, які продемонстрували тверду проукраїнську позицію.


“16 січня мав за честь передати листи подяки від імені віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної лідерам угорської громади краю.
Також вручив грамоти очільникам окремих ТГ Берегівського району, де проживають представники угорської національної спільноти, які зафіксували позиції громад щодо необхідності ухвалення рішення про початок переговорів щодо вступу України до Євросоюзу.
У вирішальний момент для майбутнього країни лідери угорської громади публічно звернулися до голови Європейської ради Шарля Мішеля та прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з проханням підтримати відкриття перемовин.
Ці кроки з-поміж інших стали фундаментальними в прийнятті потрібного для України рішення.
Справжні лідери народжуються у найважчі часи та демонструють, що таке патріотизм і віра у власні сили й майбутнє своєї країни.
Дякуємо за консолідацію та тверду проукраїнську позицію,” – повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Разом ми – сила, разом ми переможемо!
Слава Україні!
Героям слава!