Головою Держетнополітики став Віктор Єленський

Кабінет міністрів України погодив призначення на посаду голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті колишнього народного депутата, відомого релігієзнавця й експерта з питань релігії та віри Віктора Єленського.

Таке рішення Кабмін ухвалив на своєму засіданні 16 грудня (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-pryznachennia-ielenskoho-v-ie-holovoiu-derzhavnoi-sluzhby-ukrainy-z-etnopolityky-ta-svobody-t161222?fbclid=IwAR37g8OX1y3tiOboqljwQOdduni0TSj_CxXLAHaWITCJ3csJbOBOpSbR0VM)

Віктор Єленський – депутат Верховної Ради VIII скликання від партії “Народний фронт”, був радником прем’єр-міністра Арсенія Яценюка у 2014 році. Вчений, релігієзнавець, доктор філософських наук. Палкий прибічник і лобіст автокефалії Української церкви й томосу.

Крім того, Державну службу з питань етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) перевели в пряме підпорядкування Кабінету Міністрів. Раніше Кабмін координував її діяльність через міністра культури та інформаційної політики. Відтепер всі структурні підрозділи обласних і Київської міської державних (військових) адміністрацій з питань етнополітики та свободи совісті будуть підзвітні та підконтрольні ДЕСС.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *