ДСУУ

Демократична спілка угорців України

Головою Держетнополітики став Віктор Єленський

5/5

Кабінет міністрів України погодив призначення на посаду голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті колишнього народного депутата, відомого релігієзнавця й експерта з питань релігії та віри Віктора Єленського.

Таке рішення Кабмін ухвалив на своєму засіданні 16 грудня (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-pryznachennia-ielenskoho-v-ie-holovoiu-derzhavnoi-sluzhby-ukrainy-z-etnopolityky-ta-svobody-t161222?fbclid=IwAR37g8OX1y3tiOboqljwQOdduni0TSj_CxXLAHaWITCJ3csJbOBOpSbR0VM)

Віктор Єленський – депутат Верховної Ради VIII скликання від партії “Народний фронт”, був радником прем’єр-міністра Арсенія Яценюка у 2014 році. Вчений, релігієзнавець, доктор філософських наук. Палкий прибічник і лобіст автокефалії Української церкви й томосу.

Крім того, Державну службу з питань етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) перевели в пряме підпорядкування Кабінету Міністрів. Раніше Кабмін координував її діяльність через міністра культури та інформаційної політики. Відтепер всі структурні підрозділи обласних і Київської міської державних (військових) адміністрацій з питань етнополітики та свободи совісті будуть підзвітні та підконтрольні ДЕСС.

Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера