ДСУУ

Демократична спілка угорців України

“Мій карпатський край”: в Ужгороді відкрили персональну виставку Магдалини Пуглик-Белень

5/5

У галереї «Ужгород» відбулося відкриття персональної ретроспективної виставки заслуженої художниці України, керамістки, живописиці, графікині, майстрині декоративно-прикладного мистецтва, педагогині Магдалини Пуглик-Белень «Мій карпатський край».

На жаль, через стан здоров’я художниця не змогла бути присутньою, але привітання, теплі слова підтримки та відгуки про роботи приймав її чоловік – заслужений художник України, графік, медальєр, живописець Михайло Белень.
З вітальним словом виступили директор департаменту культури Закарпатської ОДА-ОВА, заслужений артист України Євген Тищук, живописиця Вікторія Кузьма та поет, заслужений працівник культури України Василь Густі.
Магдалини Пуглик-Белень з 1977 року входить до Спілки художників України, з 2001 – до Спілки дизайнерів і майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Є лауреаткою премії ім.Й.Бокшая та А.Ерделі.
Мисткиня активно експериментує і реалізовує себе в різних формах: кераміка, живопис, графіка, гобелени.

Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера