На Закарпатті відбулася конференція для вчителів шкіл, дитсадків та угорських недільних шкіл

З 1 по 3 березня Закарпатське угорське педагогічне товариство (КМПС) організувало та провело конференцію для вчителів, які викладають у різних місцях області. Товариство завжди вважало головною метою підтримати та допомагати тим угорським спільнотам, які займаються навчанням угорської мови та культури у позашкільних та недільних школах. Роками організовують різні тематичні зустрічі, навчання та конференції, де педагоги можуть навчитися новим методам викладання та поділитися надобутим досвідом.

Дводенна навчальна конференція для вчителів шкіл, дитсадків та недільних шкіл у розрізнених районах Закарпаття під назвою «Кольорова гра, ляльковий театр для розвитку угорської мови в розрізнених місцях».

Тематика конференції сприяє полегшенню викладення та навчання мови в ігровій формі через оповіді, казки, пісні та вірші. Під час презентацій присутні мали змогу ознайомитись зі становищем рідномовної освіти на Закарпатті, можливостями лялькарства та казкарства, а також взяли участь у крафт-сесії. Учасники взяли участь у кількох тематичних презентаціях, за допомогою яких зможуть далі розвивати власні навички, тим самим зміцнюючи освіту в віддалених районах Закарпаття. На конференції були присутні 20 викладачів, які переважно працюють у недільних школах від Сваляви до Ясіня Рахівського району.

Наталія ВАРОДІ