Нова туристична атракція Закарпаття: «Сквер Трьох яблук, що змінили світ»

Нова туристична атракція Закарпаття: «Сквер Трьох яблук, що змінили світ»

У парку Шенборна (урочище “Воєводино”) презентували туристичну родзинку – «сквер Трьох яблук, що змінили світ» — незвичайний портал, що переносить відвідувачів крізь епохи.

Сквер має чимало символічних втілень. Він закладений у формі трикутника Всевидячого ока, а три головні яблука в ньому символізують три епохи, три знакові історії, три відправні точки людства.

Перша скульптура — Яблуко Єви, символу правди і пізнання. Поруч оригінальний «Сад пекла» з 24-ма отруйними рослинами зібраних в Карпатах.

Далі стежка веде до Яблука Ньютона, символу науки та знання. Розташоване по дорозі до водоспаду «Вагаш», воно символізує пошук знань, адже саме завдяки науці людство осягає таємниці природи. Тут же розкидані ще 4 яблука – яблуко Паріса, яблуко Робін Гуда, яблуко Білосніжки, яблуко Шароя Фурʼє.

24 березня зʼявилося Яблуко Apple — символ сучасної епохи, епохи технологій та безмежних можливостей, яке виготовив скульптор Роман Мурник.

Почесним гостем, що взяв участь у відкритті, був Генеральний консул Угорщини в Україні Йожеф Бочкаї.

Сквер Трьох яблук, що змінили світ — це не просто артобʼєкт. Це місце, де можна задуматися над вічними цінностями, над вибором, який ми робимо щодня, над майбутнім, яке творимо своїми руками.