ДСУУ

Демократична спілка угорців України

Потапі: Тепер ви можете подати заявку на цьогорічну відкриту програму Infinitely

5/5

Подати заявку на програму навчання Unlimited можна з п’ятниці, 10 червня. Про це заявив держсекретар з національної політики прем’єр-міністра Угорщини Янош Арпад Потапі на прес-конференції в Будапешті 10 червня. Мета – здійснити якомога більше запланованих поїздок у 2022/23 навчальному році.

Держсекретар з питань національної політики наголосив, що Infinite є однією з найважливіших програм для зміцнення відчуття та досвіду національної приналежності, яка вже дала змогу подорожувати понад 500 000 студентів. Він нагадав, що перші автобуси вирушили 4 червня 2011 року. Відтоді 78 відсотків угорських студентів університетів відвідали угорців, які проживають за кордоном, а 62 відсотки мають друзів або знайомих за кордоном.

Янош Арпад Потапі пояснив: у 2022 році буде оголошено конкурс пропозицій, програма під назвою Навчальна поїздка для семикласників. Бюджет майже два мільярди форинтів, якщо потрібно більше ресурсів, вони можуть його збільшити, додав він. Розмір безповоротного гранту, який можна виграти за одну заявку, становить від 500 тисяч до 5 мільйонів форинтів.

Діапазон прийнятних витрат не змінився, тому його можна використовувати для подорожей, харчування, оформлення паспорта, страхування від нещасних випадків та відповідальності, особистих надбавок, витрат на програму та невеликих подарунків.

Термін виконання – з 1 вересня 2022 року по 31 серпня 2023 року, термін подання заявок – 15 липня.

Новинкою є те, що автобуси повинні будуть відображати логотип програми Unlimited і населений пункт, з якого походить дана група. Для пішохідних груп також пропонуються тематичні пішохідні маршрути, і вони хотіли б бачити більше організованих програм із транскордонними групами.

Держсекретар вказав, що через епідемію загалом залишилося реалізувати 1990 заявок, термін яких продовжено до кінця серпня для заявок на 2019 і 2020 роки і до кінця року для заявок на 2021 рік. Відповідно до запиту, усі відкриті заявки на програму Infinite у 2019, 2020 та 2021 роках дозволяли змінювати пункт призначення через закриття кордону, накладеного через епідеміологічну ситуацію та конфлікт в Україні. Також стало можливим заповнити кількість подорожуючих іншими студентами старших курсів у конкурсах пропозицій на Навчальну поїздку для семикласників, а також зменшити кількість подорожуючих до 30 відсотків за всіма відкритими конкурсами пропозицій у м. Безстрокова програма на 2019 рік.

Він зазначив, що заявку на конкурс на 2022 рік не може подати навчальний заклад, який не розпочав або не завершив поїздку, підтриману у 2019 чи 2020 році, до поточного терміну подачі заявок.

Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера