У рамках Будапештського фотофестивалю відкрили виставку Марти Сирко «Скульптурні»

Виставку української фотографки Марти Сирко «Скульптурні» відкрито у Будапешті у рамках Будапештського фотофестивалю. Про це інформує Посольство України в Угорщині на своїй сторінці в Фейсбук.

“26 березня 2024 року у рамках цьогорічного Будапештського фотофестивалю Budapest Photo Festival відбулося відкриття виставки української фотографки Марти Сирко «Скульптурні», яка демонструє світлини та історії відважних українських військових, які зазнали тяжких поранень у російській війні проти України.

Метою проєкту Марти Сирко є привернення уваги світової спільноти до триваючої російської агресії проти України та її страшних наслідків. Світлини вражають не лише своєю відвертістю та емоційністю, а й тією силою, мужністю, гідністю та незламністю, які транслює кожен герой проєкту.

У ході відкриття виставки до гостів звернулися тимчасовий повірений у справах України в Угорщині Іштван Балог, почесний консул України у місті Шіофок Золтан Хорват та представник галереї Három Hét Galéria, митець Барна Бенедек.

Керівник Посольства у своїй промові відзначив мужність та незламність українського народу, привернув увагу присутніх до важливості не закривати очі перед реальністю, якою б страшною та шокуючою вона не була, та закликав продовжувати всіляко підтримувати Україну, яка бореться не лише за свою незалежність, свободу та європейський вибір, а й за мирне майбутнє всієї Європи.

Висловлюємо щиру вдячність Будапештському фотофестивалю за можливість участі у заході, Három Hét Galéria за надання приміщення та спільну організацію вже другої фотовиставки, а Honorary Consulate of Ukraine in Siófok – за фінансову підтримку у проведенні заходу.

Виставка буде відкрита до 4 квітня 2024 року за адресою: Budapest XI, Bartók Béla út 37.

Запрошуємо всіх, по можливості, відвідати виставку, довідатися більше про героїв проєкту та відчути через світлини силу українського народу”.