ДСУУ

Демократична спілка угорців України

Ужгородські “Карпати” вперше перемогли в чемпіонаті Угорщини з гандболу. Тренер команди — в ЗСУ

5/5

Жіноча гандбольна команда “Карпати” Ужгород здобула першу перемогу у третьому дивізіоні чемпіонату Угорщини. У другому турі українки здолали команду “Miskolc” з рахунком 31:30. Про це повідомили на Facebook-сторінці ГК “Карпати”.

25 вересня підопічні Бориса Петровського проведуть матч 3-го туру — протистоятиме їм ГК “Mátészalka”.

Ужгородські “Карпати” у новому сезоні, окрім виступів у Суперлізі України, вирішили грати у третьому дивізіоні чемпіонату Угорщини. У першому матчі 11 вересня ужгородська команда мінімально поступилася ГК “Füzesabonyi” 27:28.

Головний тренер Борис Петровський напередодні змагань розповів у коментарі Федерації гандболу України, що на іграх не зможе бути присутнім. “Я у Збройних силах України, у бойовій частині, перебуваю в Ужгороді і кожного моменту можу поїхати разом з частиною. Коли мене відпускають, я приїжджаю на тренування команди, якщо не відпускають, передаю завдання. Потрібен асистент, який міг би керувати на іграх, але тренери, яких я запрошував і які могли б виїжджати за кордон, вони не змогли”. Тренер додав, що в команді є досвідчені гравчині, а на матчі відвідуватимуть президент клубу та директорка школи вищої спортивної майстерності, — повідомили на Facebook-сторінці Федерації.

“Карпати” тренуються в Ужгороді. На матчі команда їде до Угорщини, а опісля повертається в Україну. У третьому дивізіоні NB-II (північно-східна група) угорського чемпіонату виступають 12 команд.

Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера