Власники угорського посвідчення особи можуть подорожувати безкоштовно 12 разів на рік

Про це йдеться в проекті закону, що доступний на веб-сайті kormany.hu, Закон LXII 2001 року стосується угорців, які проживають у сусідніх державах.

Закон (так званий Закон про статус) буде змінено таким чином, що замість 90-відсоткової знижки, яка дає право на проїзд чотири рази на рік, громадяни з угорським посвідченням особи могли подорожувати Угорщиною абсолютно безкоштовно 12 разів на рік.

Відповідно до законопроекту Мінбуду та транспорту, метою законопроекту, виходячи з його короткого змісту, є створення гармонії між законодавством, яке регулює знижки, у зв’язку з реформою тарифів.

Згідно з повідомленням групи MÁV-Volán від 8 січня, з 1 березня в Угорщині буде доступна більш проста та вигідна тарифна система. Тут також можна було прочитати з контексту, що ті, хто має угорське посвідчення особи або угорське сімейне посвідчення особи, можуть подорожувати безкоштовно в необмеженій кількості.

Однак в повідомленні, опублікованому кілька днів тому, про це вже неможливо прочитати, лише інфографіка показує, що

з 1 березня можна буде безкоштовно подорожувати 12 разів на рік з угорським посвідченням особи.

Група MÁV-VOLÁN запустила інформаційний веб-сайт з найважливішою інформацією про тарифну реформу, який відсьогодні доступний для всіх за адресою www.ujtarifa.hu.

На новому веб-сайті показано, за яких умов можна скористатися 50-відсотковою знижкою, проїзними квитками округу та національною ціною, а також хто і куди може подорожувати безкоштовно в майбутньому.