Благодійністю займається Чернівецький обласний підрозділ ДСУУ/UMDSZ

В ці складні часи для України буковинські угорці не сидять без справи і не залишаються осторонь проблем і питань, пов‘язаних із єдністю народу України. Яка, як не як, складається з представників багатьох націй.
Буковинські угорці, не зважаючи ні на що, налагоджують дружні зв‘язки між народами Угорщини і України.
Зокрема, наш обласний підрозділ UMDSZ / ДСУУ в партнерстві з Генеральним Консульством Угорщини в Ужгороді та друзями з міста Загонь, де міським головою є Ласло Гелмеці, забезпечив надходження гуманітарної допомоги до Чернівецької області від друзів-угорців: скромні, але приємні продуктові пакети з додатками засобів особистої гігієни отримали члени угорської громади Буковини, більшість яких наразі складають люди похилого віку, а також родини військовослужбовців, що знаходяться у фронтовій зоні в лавах Збройних Сил України і нужденні пенсіонери Чернівців.
“Так, набори невеличкі, проте ми надали те, що було в наших можливостях, – зазначив голова Чернівецького обласного осередку “ДСУУ” Комарі Альберт. – Ми завжди раді допомогти тим, хто цього потребує, і так буде завжди. Ми є дуже важливою частиною нашого міста, нашого краю і всієї України, нашу спільноту на Буковині знають і поважають і ми пишаємося тим, що також тримаємо свій посильний фронт у війні проти недолугих агресорів”.
Далі буде. Обов‘язково!!! Зокрема, буковинські UMDSZ-івці запланували ряд заходів і акцій на території Чернівців, проте всі карти одразу відкривати не будемо і дочекаємося свого часу…
Király Zoltán, спеціально для umdsz.info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *