ДСУУ

Демократична спілка угорців України

До музею – разом із буковинськими угорцями!

5/5
Чернівецький художній музей за підтримки Чернівецького обласного підрозділу Всеукраїнської ГС «Демократична спілка угорців України», який очолює Комарі Альберт, запроваджує у життя новий соціально-педагогічний проект, завдяки якому діти з інших регіонів України, які тимчасово вимушено перебувають на території Чернівецької області через війну з окупантами, а також діти, чиї батьки наразі зі зброєю в руках захищають нашу Батьківщину, можуть безкоштовно відвідувати музейні експозиції, отримуючи при цьому відповідний екскурсійний супровід.
По закінченню ознайомлення дітлахів з особливостями буковинського мистецтва відбувається «солодка» частина заходу, під час якої угорці Буковини частуватимуть дітей смаколиками від народу Угорщини.
Першим навчальним закладом-учасником проекту став Чернівецький Ліцей №8 ім. Тараса Шевченка, де посаду заступника директора з виховної роботи займає лідерка культурних програм нашого товариства Ісарук Оксана .
Угорці України солідарні з усіма громадянами України!
Тільки разом ми зможемо знищити нашого ворога і перемогти в цій битві!
російське біосміття, ти є безсилим перед нашою єдністю!!!
Кірай Золтан, спеціально для umdsz.info
Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера