Голова Демократичної спілки угорців України відвідав закарпатських угорців, які воюють на Сході країни

Професор УжНУ Ласло Зубанич приїхав до хлопців з Берегівського батальйону ТРО, які нещодавно повернулись з Бахмуту і зараз тримають лінію на іншій ділянці фронту. Вже традиційно гості передали військовим гостинці з Закарпаття.
Ласло Зубанич розповів, що йому важливо було особисто приїхати і поспілкуватися з земляками, які зараз обороняють Україну і Європу від окупантів:
– «Найкраще все побачити і почути самому. Ця поїздка має для мене велике значення. Треба донести всім про ту важливу місію, яку зараз виконують наші хлопці на Сході України. Зараз вони, як і наші предки 400 років тому проти Османської імперії, виступають «Щитом Європи», захищаючи мир і спокій народів від сучасних агресорів. Чекаємо всім вдома з перемогою».

Враховуючи, що, крім громадської діяльності на посаді голови Демократичної спілки угорців України, Ласло Зубанич заодно є професором Ужгородського національного університету на факультеті з угорською мовою викладання, він розповів про спеціальності, за якими можна отримати вищу освіту угорською мовою і запросив всіх військових і їхніх близьких вступати до університету і отримати нові знання в потрібних сферах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *