ДСУУ

Демократична спілка угорців України

В угорськомовній гімназії в Ужгороді за грантові кошти угорського фонду відремонтували фасад

5/5

Оновили будівлю, в якій навчається 260 учнів, за сприяння угорського уряду за кошти гранту від Фонду імені Бетлена Габора. На ремонт фасаду закладу, який тривав близько двох місяців, використали 15 мільйонів форинтів (близько 1,5 млн.грн.).

Фасад площею 1330 м2 утеплили, поштукатурили та пофарбували, замінили вхідні двері. Заявку на грант подав Фонд підтримки угорськомовної освіти Закарпаття за ініціативи керівництва закладу.

Привітати школярів та педагогічний колектив, який очолює Петро Ковач, із позитивними змінами напередодні прийшли поважні гості: Уповноважений міністра з питань розвитку співробітництва між областями Саболч-Сатмар-Берег та Закарпатської області Іштван Грежа, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла, голова Демократичної спілки угорців України Ласло Зубанич, директор Українсько-угорського навчально-наукового інституту ДВНЗ «УжНУ» Олександр Шпеник, начальник відділу закладів освіти управління освіти Ужгородської міської ради Жанна Дудинець.

14 грудня 2018р.

Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера