ДСУУ

Демократична спілка угорців України

Хор “Кантус” виступив у Берегові з благодійним концертом

5/5

Академічний камерний хор «CANTUS», який відзначає тридцятирічний ювілей, виступив з благодійним концертом у Берегівській римо-католицькій церкві.
Зібрані під час благодійного концерту «Exaudi» кошти будуть передані переселенцям, які стали втікачами від жахів війни.

«Спів Cantus підносить наші серця та душі до Бога, він виражає бажання всіх людей за допомогою музики, – сказав парафіяльний священик Янош Молнар. – У сучасному світі ми повинні скористатися будь-якою можливістю, щоб виступити за мир і допомогти тим, хто потрапив у біду через жахіття війни. Цього разу мистецтво співголосне з бажанням допомоги. Ми оголосили збір коштів і молилися за мир. Була музика, твори, які були важливими частинами літургії, а з іншого боку, ця середньовічна готична церква принесла пісні, які ми чули тут сьогодні».

Ідея проведення концерту виникла раніше а григоріанська програма «Кантусу» вписалася в цей формат.
«Я хочу подякувати всім, хто прийшов на концерт, — сказав керівник хору Еміл Сокач, — всім,хто помагав нам. Для «Кантуса» це дуже символічна програма. В кінці цого року ми святкуватимемо 30-річчя свого професійного існування. А ця програма, з якою ми сьогодні виступили — «Exaudi» — була створена рівно 20 років тому. Ми вирішили в цей ювілейний для нас рік згадати всі кращі програми за всю історію існування хору і сьогодні ми не могли не заспівати «Exaudi» тут — фантастична акустика, атмосфера».

Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера