ДСУУ

Демократична спілка угорців України

Науковий дискусійний вечір у коледжі Ракоці – Наука формує майбутнє

5/5

Закарпатський угорський коледж ім.Ференца Ракоці та Благодійний фонд «ГЕНІЙ» за підтримки Міністра з питань сім’ї та Національної програми «Талант» організували 12 травня науковий вечір в онлайн-просторі «Наука для майбутнього».

Як ми дізналися від професійного керівника програм Наталії Вараді, метою наукового полудня є забезпечення того, щоб студенти та студенти Закарпаття, тобто інтелектуали, які представляють майбутнє закарпатських угорців, мали якомога ширші знання та уявлення про процеси, проблеми та виклики у світі.

Після дебатів усі бажаючі могли приєднатися до лекцій онлайн в інтерфейсі Google Meet. Заявників привітала Наталія Вараді, директор благодійного фонду GENIUS. д-р проф. Іштван Черницький, II. У вітальному слові Ференц Ракоці, ректор Закарпатського угорського коледжу та президент Закарпатської угорської академічної ради, наголосив на важливості наукових і науково-дослідницьких дискусій.

У другій половині дня дебатів чотири відомі експерти прочитали лекції, переважно для стипендіатів Угорського професійного коледжу імені Ілони Зріні на Закарпатті . Для викладачів конференції Закарпатського наукового студентського гуртка, студентів та молодих дослідників д-р проф. Ґабор Ердоді (Університет Етвьоша Лоранда) граф Лайош Баттьяні, президент першого незалежного та відповідального уряду Угорщини, прочитав лекцію під назвою проф. лікар. Károly Kocsis (Угорська академія наук) «Угорщина та угорці. Взаємовідносини між державою та етнічним простором у минулому тисячолітті». Далі проф. лікар. Контра Міклош (Реформований університет Каролі Гаспара) Лінгвістична освіта, яка формує майбутнє, а також проф. лікар. Тамаш Вайсбург (Національна наукова студентська рада) захистив дисертацію під назвою «Професійна самоосвіта (TDK) – інвестування в більш безпечне майбутнє».

13 травня відбулась Закарпатська наукова студентська конференція. Цього року на ній виступали 35 доповідачів у п’яти різних секціях.

Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера