ДСУУ

Демократична спілка угорців України

Команда волонтерів «Утазо Фіцак» облаштувала ігрові куточки в ЗУI iм. Ференца Ракоці ІІ

5/5

Днями команда волонтерів громадської організації «Утазо Фіцак – громадська підтримка українських дітей» знову відвідала Закарпаття. Команда облаштувала ігрові куточки в закладах ЗУI iм. Ференца Ракоці ІІ. Чотири ігрові куточки були створені в м. Берегово та один у Центрi професійної підготовки ім. Еде Егана.

Окрім дитячих іграшок, були переданнi інші пожертви. Так, серед іншого, батьки та діти, які проживають у закладі, отримали дитяче харчування, засоби дитячої гігієни, збірники оповідань, постільну білизну, а також коробки з продуктами та дитячі меблі.

Це був не перший візит команди на Закарпаття. Раніше ігрові куточки були створені в с. Велика Добронь та с. Чомонин а на початку червня планують відвідати Свалявський дитячий будинок.

На прохання iнституту транспортування допомоги взяла на себе асоціація «Об’эднання прикордонних органiв самоврядування Закарпаття» (ОПОСЗ).

Джерело: ЗУІ

Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера