ДСУУ

Демократична спілка угорців України

Студенти «Mathias Corvinus Collegium» передали допомогу для малозабезпечених людей Берегова

5/5

У Берегівський навчальний центр прибув гуманітарний вантаж від студентів «Mathias Corvinus Collegium», який займається розвитком талановитої молоді.

Допомогу, яка адресована закарпатським малозабезпеченим людям найближчими днями почнуть роздавати закарпатські студенти «Mathias Corvinus Collegium».

Керівниця навчального центру Беата Добша розповіла: днями студенти МСС взяли участь у серії дискусій, одна з яких стосувалася допомоги Закарпаттю.

“Після лекції діти зібрали ось ці пакунки, — сказала вона. — Їх отримають багатодітні родини, пенсіонери вже цього тижня. У вантажі – продукти харчування та засоби гігієни”.

З перших днів війни «Mathias Corvinus Collegium» підтримує закарпатську угорську громаду. Благодійна допомога студентів Навчального центру досі була адресована родинам школярів, котрі займаються в Берегівській філії МСС. Цього разу гуманітарний вантаж розподілять і серед малозабезпечених людей, зокрема багатодітних сімей та самотніх людей похилого віку.

Довідка: Mathias Corvinus Collegium — коледж передових досліджень, розташований у Будапешті, Угорщина. Заснований у 1996 році, він спочатку був спрямований на студентів університетів у галузі мистецтва та соціальних наук.

Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера