Виставка у Тернопілі

“Футбол заради життя” – фотовиставка з такою назвою відкрилася в центральному холі ТРЦ Подоляни за підтримки Почесного консульства Угорщини в Тернополі. Автор фотопроекту Голова прес-служби Асоціаціі футболу Чернівецькоі області Голова Чернівецького обласного підрозділу Демократичноі спілки угорців Украіни Komári Albert. Проєкт покликаний залучити дітей, постраждалих від війни до такої звичної у мирний час гри та допомогти знайти нових друзів та адаптуватися до життя на новому місці. Учасники соціально-спортивного проєкту “Футбол заради життя”, чиї світлини представлені на фотовиставці є вимушеними внутрішніми переселенцями, всього за останній рік проєкт охопив близько 3 тисяч дітей.
Фотопроект «ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ» на благодійній основі проводить продаж світлин. Кошти, залучені від продажу, спрямовані на подарунки дітям, які постраждали внаслідок війни з окупантами або дітям, позбавлених батьківського піклування чи потребують особливої допомоги.
Номінальна вартість світлини проекту – 1000 гривень.

15 фоторобіт цього проекту вже мають своїх господарів, їхні імена зазначені на етикетках під світлинами. Якщо ви бажаєте долучитися до благодійної акції,
придбати роботу можна за допомогою переказу коштів на банківську карту.
Номер карти: 5168 7450 3336 2358
Номер телефону автора фотопроєкту Альберта Комарі: 050 8164 054
Або через благодійний фонд «Подоляни» Благодійний фонд “Подоляни“.
Дякуємо за благодійність!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *