У Гаті відкрили новий дитячий майданчик

Діти в с. Гаті вже з нетерпінням чекали, коли дитячий майданчик, який урочисто відкрили в перший день весни в центрі села, нарешті буде відкритий для них. Зрозуміло, як приємно бути присутнім на такому заході, коли щось передають у воєнний час.

З цим також погодився Іштван Лізак, який у своєму привітанні наголосив:

– Ось ми стоїмо біля новенького, свіжозбудованого дитячого майданчика, добудова якого надихає нас бути вдячними. За це ми вдячні в першу чергу Богу, а потім людям, які зробили дуже багато для того, щоб наше село було  облагороджено цим майданчиком. З великим задоволенням передаємо його найменшим мешканцям нашого поселення, щоб вони нарешті заволоділи простором із десяти елементів.

Місцевий реформатський пастор Карой Сіляджі розповів, що за 28 років служіння він вперше має можливість урочисто відкрити дитячий майданчик, і це дуже добре.

– Цей захід своєю святковістю нагадує, ніби бачиш світло в кінці темного тунелю. Ми вже давно переживаємо душевний біль через те, що тут немає наших земляків і побратимів. Ми також багато думаємо про те, щоб нарешті мати таке ж радісне життя, як у мирні часи. І посеред такої кількості поганих речей і розчарувань так добре, коли Бог говорить про свій власний народ, але ми відчуваємо, що це також стосується нас. Ми дякуємо всім, хто до цього долучився. Це світло в кінці тунелю, і ми сподіваємося, що незабаром ми зможемо вийти з цього сумного душевного стану і село знову наповниться дітьми, – наголосив парох.

«Слава Всевишньому і подяка платникам податків за те, що ми маємо цей майданчик», — підкреслив голова БЕрегова Золтан Баб’як. – Було б непогано, якби ці інструменти були роботи місцевих майстрів, але ми знаємо, що сьогодні це не реально. Але це все питання перспективи: чи ця склянка наполовину порожня чи наполовину повна. Кажу, радіймо, що в нашій області немає воєнних подій, що цієї зими більше не було відключень електроенергії. Ми завжди повинні враховувати цінність. Зараз, наприклад, у воєнний час удесятеро важливіше, чи вдасться нам щось відкрити, ніж у мирний час. Ми б хотіли, щоб життя вирувало в центрі Гаті, але тепер ми повинні радіти тому, що маємо, і бути вдячними за це, – додав міський голова.

Щодо подальшого розвитку подій, він пояснив, що тільки на Берегові знадобиться щонайменше десять дитячих майданчиків.

– На мою думку, діти мають набагато більше часу проводити на свіжому повітрі, але для цього мають бути створені умови. Війна нас дуже обмежує, але зрозуміло, що ми хочемо, щоб у всіх населених пунктах Берегівської громади були спортивні об’єкти та інші інвестиції, щоб діти могли більше часу проводити на свіжому повітрі, – додав міський голова.

Стрічку перерізали двоє відважних дошкільнят та Золтан Баб’як. Після цього залишилося тільки дітям вийти на майданчик. Вони недовго вагалися, і за кілька хвилин у центрі Гата почувся такий дитячий галас, якого всі прагнули.