У школі для українських дітей у Будапешті відкрили “Українську книжковуї поличку”

Наприкінці квітня 2024 року в школі для українських дітей ЕкоПростір УА “Єдність” – EcoSpace by UA Unity Українська асоціація “Єдність”(м.Будапешт) відбулося урочисте відкриття “Української книжкової полички” у рамках однойменного проєкту під патронатом Першої леді України Олени Зеленської, що реалізується Міністерством закордонних справ України, Міністерством культури та інформаційної політики України й Українським інститутом книги.
Бібліотека “ЕкоПростору” була поповнена значною кількістю підручників, які були надані Державним комітетом телебачення та радіомовлення України. Крім того, дякуючи Держкомтелерадіо, також й школярі молодших класів “ЕкоПростору” отримали можливість насолоджуватися великою кількістю різноманітних казок українською мовою, що були передані в рамках проведення акції “Українським дітям – українську книгу”.
Під час інавгурації книжкової полички керівники освітнього осередку Ірина Мислейко та Ірина Савчук розповіли про особливості навчального процесу, провели цікаву екскурсію навчальними приміщеннями, а також продемонстрували результати конкурсу “School of my dream”, що нещодавно пройшов в ЕкоПростірі.
Дякуємо керівництву “ЕкоПростір” за інтерактивний та креативний підхід до навчального процесу. Ми щиро сподіваємося, що художня та навчальна літературу допоможе діткам в засвоєнні знань.