ДСУУ

Демократична спілка угорців України

Закарпатці можуть переглянути експозиції румунського фотоклубу

5/5

Презентація експозиції румунського фотоклубу Varadinum (м. Орадя) «Ми є Варадінум» за ініціативи Спілки фотохудожників Закарпаття відбулася вчора, 31 березня, в обласному краєзнавчому музею ім. Тиводара Легоцького в Ужгороді. Фотовиставка охоплює 55 робіт, серед яких найбільше портретів і пейзажів, зроблених фотомитцями з сусідньої до Закарпаття країни, – інформує Ужгородська міська рада.

Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай привітав румунських гостей та відвідувачів виставки, подякував фотохудожникам за креативні роботи, які презентували на експозиції, запросив до подальшої співпраці та обміну культурними напрацюваннями. Також Василь Гомонай вручив подяки міської ради очільнику та представникам фотоклубу «Varadinum».

Участь у відкритті взяла і заступниця начальника управління культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Ольга Василиндра. Куратор виставки, голова правління творчої спілки «Спілка фотохудожників Закарпаття» Володимир Ньорба розповів про співпрацю з румунським фотоклубом. Спілкувалися також про шлях осередку, нагороди й досягнення, роботу над розвитком фотомитців тощо.

Виставка триватиме до 15 квітня.

Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера