У Закарпатській області понад 1200 вимушених переселенців знайшли роботу через спеціальний чат-бот. Про це повідомили на сайті Закарпатської обласної військової адміністрації.
Зручну платформу у Telegram створили у 2022 році, й з того часу нею скористалося близько 1800 внутрішньо переміщених осіб. Майже 70% з них успішно працевлаштувалися.
“Чат-бот має на меті активізувати та спростити пошук роботи для ВПО, полегшити їхню інтеграцію в соціально-економічне життя краю і допомогти місцевому й релокованому бізнесу знайти працівників. Він надає можливість всім підприємцям реєструватися для пошуку працівників, а працівнику — швидко знайти інформацію про ту компанію, яка надає роботу. Основне завдання зараз — інтегрувати цю платформу та центр зайнятості у регіональний портал “Допомога Закарпаття”, — йдеться у повідомленні.У Закарпатській області понад 1200 вимушених переселенців знайшли роботу через спеціальний чат-бот. Про це повідомили на сайті Закарпатської обласної військової адміністрації.
Зручну платформу у Telegram створили у 2022 році, й з того часу нею скористалося близько 1800 внутрішньо переміщених осіб. Майже 70% з них успішно працевлаштувалися.
“Чат-бот має на меті активізувати та спростити пошук роботи для ВПО, полегшити їхню інтеграцію в соціально-економічне життя краю і допомогти місцевому й релокованому бізнесу знайти працівників. Він надає можливість всім підприємцям реєструватися для пошуку працівників, а працівнику — швидко знайти інформацію про ту компанію, яка надає роботу. Основне завдання зараз — інтегрувати цю платформу та центр зайнятості у регіональний портал “Допомога Закарпаття”, — йдеться у повідомленні.
Понад 1200 вимушених переселенців знайшли роботу за допомогою спеціального чат-бота на Закарпатті
