У Берегові відкрилась весняна виставка учасників Товариства угорських художників Закарпаття

У нещодавно відкритій галереї Na’Conxypan у Берегові відкрилася весняна виставка, організована Товариством угорських образотворчих та промислових художників Закарпаття Імре Ревеса.

– Ми можемо побачити понад сорок робіт двадцяти трьох художників. Ми виставили картини та скульптури, які пробуджують весняний настрій і які досі не були представлені в Берегові, – пояснила у вітальній промові Агнеса Кулін, президентка Товариства Імре Ревеса.

За її слвоами, весна – це час відродження та оновлення, “…тому я можу із задоволенням сказати, що на деревоі життя Товариства Імре Ревеса цього року також з’явилося дві нові пагони. На наших весняних загальних зборах наше членство було розширено двома новими учасниками – скульптором Яношем Палом Романом і художницею Ноемі Русін, тож тепер на дереві життя спільноти є 25 гілок. Роботи наших двох нових членів, переможців стипендії Імре Ревеса, також можна побачити на виставці. Крім того, ми можемо побачити кілька робіт Наталії Грабар, графіка та художника-кераміста, вона була лауреатом премії Імре Ревеса у 2023 році”, – додала президент.

У своєму вітальному слові Ілдіко Орос підкреслила, що галерея Na’Conxypan – це місце, де кожен може показати свій власний світ.

Чілла Гегедюш