ДСУУ

Демократична спілка угорців України

В Ужгороді відзначили 209-ту річницю з Дня народження Тараса Шевченка

5/5

Тарас Шевченко – живий символ нації. Про нього пам’ятає світ. Він син України, її гордість і натхнення. Його поезія, його живе слово актуальне у всі часи, а особливо сьогодні. Зараз українці як один повторюють його пророчі слова: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»

Сьогодні, 9 березня, Україна відзначає 209-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

По телебаченню та радіо можна почути уривки з його поезій та поем. У всіх містах і селах країни люди приносять квіти до монументів поета, вшановуючи його пам’ять.

В обласному центрі Закарпаття урочистості з нагоди Дня народження Кобзаря відбулися, вже традиційно, на площі Народній.

До підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку поклали квіти представники міської та обласної влади, правоохоронних структур, духовенства, військові, студентська молодь, представники громадськості.

Закарпатський заслужений академічний народний хор виконав твори на слова поета. Пролунали «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий», а також Державний Гімн та «Молитва за Україну».

Шевченківські дні – чудова нагода вшанувати Кобзаря, дізнатися більше про його життя та творчість, почути його, таку актуальну сьогодні поезію.

Христина БІКЛЯН

Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера