ДСУУ

Демократична спілка угорців України

В Ужгороді визначили претендентів на премію імені Петра Скунця

5/5

Оскільки книга  Марини Попович-Павлік «Люстерко. Поезії», яку висували в номінації «Художня література», не здобула достатньо голосів, прийняли рішення дві премії дати в номінації «Краєзнавча література» і переможцями конкурсу стали  книги Михайла Сирохмана «Втрачені церкви Закарпаття» та Павла Федаки «Закарпатська «Просвіта» у постатях її діячів (1920 – 2020)» .

У номінації «Альбомне видання» перемога за виданням «Малярство. Театр»  Ігоря Панейка, яке випустило видавництво Олександри Гаркуші.

Нагадаємо, цього року на премію висунули загалом 6 видань.

Премія імені Петра Скунця заснована Ужгородською міською радою для заохочення сучасних авторів до написання творів, присвячених видатним ужгородцям, Ужгороду, Закарпаттю, їхній історії та сучасності, для популяризації новітньої української літератури, розвитку українського письменництва, відкриття нових талантів.

Цього року розмір премії збільшили з 10 до 20 тисяч гривень у кожній номінації.

Остаточне рішення про присвоєння премії приймається на сесії міськради.

Facebook
Twitter
НОВИНИ

Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

ЗАКОН УKPAÏHИ Про внесения змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та iï органів
щодо прав нацlональних меншин (спілвнот) в окремих сферах

Культура

Петефі 200

Відкриття виставки Стефана-Арпада Мадяра «Шандор Петефі та його сучасники» за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера